فراخوان “انجمن هیدرولیک ایران” در خصوص نوزدهمین کنفرانس هیدرولیک، نهمین المپیاد هیدرولیک و مسابقه پایان‌نامه برتر

نوزدهمین کنفرانس هیدرولیک ایران

این رویداد هرساله توسط انجمن هیدرولیک ایران برگزار می‌گردد. تاکنون هجده دوره در کشور برگزار شده که اولین دوره در تهران سال 1376 توسط دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی و دوره هجدهم در سال 1398 در دانشگاه شهرکرد بوده است. محور اصلی کنفرانس، هیدرولیک خشک رودها و رودخانه‌های فصلی و سازه‌های وابسته می‌باشد.

مهلت ارسال مقاله از یکم شهریور تا پانزده آذر 1399 می‌باشد.

اطلاعات بیشتر در:    نوزدهمین کنفرانس هیدرولیک ایران

نهمین دوره المپیاد هیدرولیک ایران

پس از برگزاری موفق هشت دوره المپیاد هیدرولیک ایران در سال‌های اخیر، امسال نیز انجمن هیدرولیک ایران مفتخر است از دانشجویان و دیگر علاقه‌مندان به علم هیدرولیک، برای شرکت در نهمین دوره المپیاد هیدرولیک ایران دعوت به عمل آورد. المپیاد در دو مرحله برگزار خواهد شد:
مرحله اول: 18 دی‌ماه 1399 به صورت چهارگزینه‌ای و بَرخط (آنلاین)
مرحله دوم: به صورت حضوری و تشریحی (ویژه برگزیدگان مرحله اول)
مهلث ثبت‌نام: 1 دی‌ماه 1399

اطلاعات بیشتر در: نهمین دوره المپیاد هیدرولیک ایران

مسابقه پایان‌نامه برتر ۱۳۹۹ (یادواره دکتر حسین صدقی)

انجمن هیدرولیک ایران به منظور ارج نهادن به فعالیت‌های تحقیقاتی و تقدیر از تلاشگران عرصه تولید علم و نوآوری، انتخاب و معرفی رساله و پایان‌نامه‌های برتر را هر سال در دستور کار خود دارد. لذا کلیه‌ دانش‌آموختگان سال‌های ۱۳۹۷ و ۱۳۹۸ که پایان‌نامه یا رساله‌هایشان مرتبط با علم هیدرولیک از قبیل: مکانیک سیالات، هیدروانفورماتیک، هیدرولیک دریا، سازه‌های آبی(هیدرولیکی)، هیدرولیک شبکه‌های آب و فاضلاب، هیدرولیک انتقال رسوب، هیدرولیک مجاری روباز و رودخانه، هیدرولیک محیط‌های متخلخل، هیدرولیک ماشین‌های آبی و هیدرولیک محیط‌زیست هستند می‌توانند تقاضای خود را حداکثر تا تاریخ 1 دی ماه 1399 ارائه دهند.

اطلاعات بیشتر در: مسابقه پایان‌نامه برتر ۱۳۹۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.